Przejdź do treści

TOP 5 najlepszych pistoletów Nerf

Aktualnie nie ma już chyba fana dobrej zabawy, który nie zna słynnych pistoletów Nerf. Od momentu, kiedy te zabawki zaczęły się pojawiać, zdążyły zyskać dość spore grono wielbicieli tej formy spędzania czasu i zabawy. Pistolety Nerf są świetną okazją do spotkania się ze znajomymi i wspólne urządzania radosnych pojedynków albo starć w większej grupie przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Nerf gwarantują całą masę frajdy i zabawę na długie godziny. Jednak aktualnie w ofertach sklepów można znaleźć ogromną ilość różnorodnych pistoletów Nerf, jeżeli chcesz znaleźć swój idealny pistolet i zastanawiasz się, jaki Nerf jest najlepszy właśnie dla Ciebie to zebraliśmy najlepsze pistolety Nerf i stworzyliśmy poniższy ranking Nerf, gdzie wymienimy pięć najciekawszych propozycji!

5. Hasbro Nerf N-Strike Strongarm Elite

Niniejszy ranking najlepszych pistoletów Nerf otwiera model N-strike Strongarm Elite. Ten pistolet Nerf ma bardzo dużo zalet, jednym z najważniejszych elementów, który wyróżnia ten produkt, jest to, że posiada bębenkowy magazynek, który jest w stanie pomieścić aż sześć strzałek, dzięki temu możesz prowadzić znacznie szybsza ostrzał swoich przeciwników. Dzięki temu, że jest to pistolet do jednej ręki, można bez problemu używać dwóch sztuk jednocześnie. Imponujący jest również zasięg, który mimo że pistolet nie jest zbyt duży, wynosi aż do 22 metrów. Nerf N-Strike Strongarm Elite od firmy Hasbro daje możliwość korzystania z dwóch różnych trybów ognia, ciągłego oraz pojedynczego, dzięki czemu możesz wykorzystać pełnię jego możliwości, dobierając tryb odpowiedni do okoliczności na polu walki. Dodatkowo dużym ułatwieniem są uchwyty na pasek lub smycz w celu wygodniejszego noszenia wyrzutni. Zdecydowanie na plus jest również ergonomiczny kształt i bardzo estetyczny design tego pistoletu.

4. Hasbro Nerf Elite 2.0 Commander RD-6

Dla osób, którym zależy na większej sile ognia świetną propozycją będzie karabin Nerf Elite 2.0 Commander. Produkt ten ma jedną bardzo dużą zaletę, jaką jest możliwość modernizacji. Dzięki trzem szynom na akcesoria oraz miejscom przeznaczonym do mocowania lufy i kolby możliwe jest idealne dopasowanie wyrzutni do warunków bojowych, niestety dodatkowe wyposażenie nie jest dołączone do zestawu, jednak sama możliwość wprowadzania modyfikacji jest naprawdę zachęcająca do eksperymentowania z różnymi kombinacjami. W zestawie jest aż 12 strzałek, co ma duże znaczenie w momencie kiedy zdecydujemy się na prowadzenie ognia ciągłego, jednak możliwe jest również oddawanie pojedynczych strzałów. Zdecydowanie jest to opcja, która powinna przypaść do gustu tym, którzy cenią sobie większą precyzję i siłę rażenia, zwłaszcza że zasięg wynosi do 27 metrów. Dobrze prezentuje się również połączenie szarego koloru z pomarańczowym.

3. Hasbro Nerf Ultra Amp

W tym wypadku mamy do czynienia ze sprzętem dla tych, którzy wiedzą co nieco o strzelaniu z Nerfów. Znacznie bardziej zaawansowany technologicznie pistolet Nerf Ultra Amp zasilany bateriami, których niestety nie ma w zestawie. Dzięki mechanicznemu systemowi pistolet wystrzeliwuje pociski szybko i automatycznie, nie musisz się martwić zablokowaniem mechanizmu, ponieważ system został znacznie poprawiony. W zestawie znajdziemy 6 strzałek Nerf Ultra, czyli tyle ile może zmieścić magazynek. Dość dużą wadą jest jednak to, że w tym pistolecie można używać wyłącznie strzałek Nerf Ultra, ze względu na ich specyfikę. Jednak same strzałki są bardzo ciekawe, ponieważ zostały uzupełnione o innowacyjną końcówkę, a także stworzono je dzięki technologii aerofin. Jednak największe wrażenie robi zasięg, który właśnie za sprawą specjalnego mechanizmu i strzałek Nerf Ultra jest naprawdę spory, bo wynosi aż 36 metrów. To świetna wiadomość dla tych, którzy preferują walkę z dalszego dystansu, w związku z możliwościami strzelania na spore odległości pistolet posiada również zintegrowany celownik optyczny, który znacznie ułatwia namierzanie przeciwników. Ten pistolet jest naprawdę bardzo precyzyjny.

2. Hasbro Nerf Fortnite Basr-L blaster

Prawdopodobnie każdy słyszał o popularnej grze typu FPS o nazwie Fortnite, jeżeli należysz do grona fanów tej gry, to ten pistolet powinien Cię zachwycić. Blaster Nerf Fortnite Basr-L jest inspirowany bronią dostępną w tej słynnej grze. Swoim wyglądem i systemem działania faktycznie bardzo przypomina karabin snajperski, ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie w tej wyrzutni zamka ryglowego, po załadowaniu magazynka z amunicją należy przesunąć trzpień zbrojący najpierw do przodu, a potem w tył i wystrzelić pocisk w obrany cel. Do tego karabinu nie są potrzebne żadne baterie. Niestety mimo że produkt wygląda świetnie i jest bardzo solidnie wykonany, ma dość krótki zasięg, jak na to, że ma pełnić funkcję snajperki. Ogromnym atutem jest również obecność lunety snajperskiej, która znacznie ułatwi skuteczne celowanie, luneta jest zdejmowana, więc zawsze można dostosować wyrzutnię na krótszy dystans. Nerf Fortnite Basr-L działa na strzałki Nerf Elite, których w zestawie jest aż 12, w jednym magazynku mieści się 6 pocisków.

1. Hasbro Nerf Elite 2.0 Echo CS-10

Jednak pierwsze miejsce w naszym rankingu Nerf należy do wyrzutni Nerf Elite 2.0 Echo CS-10. W tym pistolecie jest właściwie wszystko, co potrzebne, żeby zdominować pole bitwy. Przede wszystkim ogromne możliwości modernizacji broni, jakie są możliwe dzięki czterem szynom na montaż akcesoriów, zdejmowanej kolbie oraz zdejmowanemu przedłużeniu lufy można dostosować ten sprzęt do każdych warunków bojowych. Ponadto w zestawie znajdują się aż 24 strzałki, co jest szczególnie istotne, biorąc pod uwagę ogromną pojemność magazynka mieszczącego 10 pocisków! Można z niego strzelać zarówno ogniem pojedynczym, jak i ciągłym wystrzeliwując wszystkie 10 strzałek jedna po drugiej jest to możliwe dzięki systemowi pump action. Mimo że wyrzutnia nie potrzebuje baterii, zapewnia niesamowity zasięg, który wynosi prawie 30 metrów. Twoi przeciwnicy nawet nie będą mieli okazji się do Ciebie zbliżyć. Bardzo ciekawy wygląd wyrzutni, a także wysoka jakość wykonania sprawiają, że wszystko działa, jak należy.