WroAccessible patronem konferencji #AutismDay2017

WroAccessible patronem konferencji #AutismDay2017

W ramach naszej międzynarodowej akcji WroAccessible pokonaliśmy wiele złych barier, pokazując, piękno wspólnych działań ponad podziałami. Dlatego z zaangażowaniem włączyliśmy się w tegoroczne obchody Światowych Dni Autyzmu i z przyjemnością objęliśmy honorowym patronatem konferencję „Autyzm i zespół Aspergera w kontekście problemów zdrowia psychicznego”.

Jako patroni honorowi wydarzenia zapraszamy Państwa do uczestnictwa w konferencji pt. „Autism nad Asperger Syndrome in the Context of Mental Health Problems”, która odbędzie się 4 kwietnia 2017 (wtorek) w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Organizatorzy pod kierunkiem dr Renaty Stefańskiej-Klar wraz z zaproszonymi gośćmi przekażą własne doświadczenia pokonywania barier oraz przybliżą problemy osób dotkniętych autyzmem, ich rodzin i środowiska.

Konferencja jest zintegrowana z akcją prowadzoną przez Autism Europe dotyczącą wspólnego łamania barier dla autyzmu, pod hasłem: „I'm supporting breaking barriers to #accessibility for #autism

Program imprezy (w pliku pdf):


Autyzm i zespół Aspergera w kontekście problemów zdrowia psychicznego
Autism and Asperger Syndrome in the Context of Mental Health Problems