Zespół WroAccessible na Targach Big Game Expo 2016: Program

Zapraszamy Państwa w dniach 08-09 października (sobota i niedziela) na Targi Big Game Expo 2016. Wystąpimy tam w podwójnej roli, jako partnerzy wydarzenia i prelegenci. Powołując do życia WroAccessible kierowała nami idea dostępności technologicznej. Wierni tej zasadzie zaprezentujemy w 9 października (niedziela) dostępną technologię, efekty pracy naszego zespołu, projekt druku 3D wątroby oraz program Fundacji Grupy PKP „Nowoczesny Senior - nauka i integracja” w ramach którego prowadzimy szkolenia.
nieznane

Program Targów Big Game Expo 2016


Nasze profile prelegentów:

Organizatorzy, tworząc targi zadbali o to, aby podczas wydarzenia nie zabrakło dużej dawki adrenaliny, dlatego też zaplanowali wyjątkowe atrakcje: pokazy najnowszych technologii, gier komputerowych i mobilnych, militariów, szeroko pojętej motoryzacji w tym nowoczesne i nietypowe samochody oraz inne pojazdy. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć sztuk walki oraz sportów ekstremalnych. Nie zabraknie także „spokojniejszych” atrakcji jak prezentacje inteligentnego budownictwa oraz nowoczesnych narzędzi.

Podczas targów możecie być świadkami pokazów kaskaderskich i pirotechnicznych. Czekają Państwa także spotkania z 100 wystawcami, przedstawicielami sił specjalnych, mistrzami piwowarstwa oraz prezesami wielu polskich firm. W trakcie wydarzenia odbędą się szkolenia i wykłady prowadzone przez ludzi biznesu, trenerów fitness, coachów oraz przedsiębiorców – twórcy więc zadbali także o intelektualne i pobudzające neurony atrakcje dla uczestników. Warto więc potraktować targi nie tylko jako imprezę rozrywkową, ale także okazję do spotkania i wysłuchania ciekawych ludzi i zdobycia nowej wiedzy i umiejętności.

Konkurs!

Przygotowaliśmy dla Państwa konkurs: 10 podwójnych wejściówek dla osób które jako pierwsze napiszą w komentarzach na naszym fanpage’u na Facebooku lub Twitterze, które z atrakcji Big Game Expo najbardziej ich interesują.

Wejściówki będą do odebrania przy ul. Rakietowej 33, w recepcji hotelu Terminal od 3 do 6 października.

Komunikat prasowy w „Gazecie Wrocławskiej

Do zobaczenia na targach!